Monitor Samsung ViewFinity S8 27″; LS27D800UAUXEN
SAMSUNG
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 758,60 KM Redovna cijena: 862,05 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Dijagonala∶ 27"
  • Proizvodjac∶ SAMSUNG
  • Garancija∶ 24 mj.
Opis
Samsung monitor ViewFinity S8 4K (3840×2160), 27″, IPS, 60Hz, 350cd, 5ms, HDMI, DP, USB-C 90W, RJ-45, HAS, Tilt, Swivel, Pivot, VESA 100×100
Dodatne informacije
Dijagonala
27"