Kategorije
cart icon

Empty cart

3  Items

3571.50 KM

Korpa

TV Sony 32” W800 Android HD

SONY

Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om

678,10 KM

Dostava po cijeloj BiH

Nema na zalihi

Karakteristike:

  • Dijagonala∶ 32"
  • Proizvodjac∶ SONY
  • Smart∶ ANDROID
  • Garancija∶ 24 mj.
  • Rezolucija∶ HD Ready

Opis

Sony 32” W800 Android TV HD 1366×768, Direct LED, 50HZ, PCM/Dolby Digital Plus/Dolby Digital, boja CRNA, MODEL 2021

Dodatne informacije

Dijagonala

32"

Proizvodjac

SONY

Smart

ANDROID

Garancija

24 mj.

Rezolucija

HD Ready

Nastavite sa kupnjom

Imate 3 items u vašoj korpi

1x Laptop HP 14" PB4G1iR; C92P6ET

1.913,80 KM

×

1x Zamrzivač VIVAX HOME CFR-250

535,25 KM

×

1x TV Philips 65" 4K, AMBILIGHT Smart TV; 65PUS8010/1

1.110,75 KM

×
Ukupno
3.559,80 KM