TV Philips 55″ 55OLED910/12
PHILIPS
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 3.408,80 KM Redovna cijena: 3.873,65 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Dijagonala∶ 55"
  • Proizvodjac∶ PHILIPS
  • Smart∶ SMART
  • Garancija∶ 24 mj.
  • Rezolucija∶ 4K
Opis
Philips 55OLED910/12 4K OLED+ PLUS, Google TV, 4-SIDE AMBILIGHT, 144 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 139 cm (55”), Bowers & Wilkins zvuk, Dolby Vision and Dolby Atmos
Dodatne informacije
Dijagonala
55"