Monitor LG 24G411A-B 23.8”
LG
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
284,05 KM
Dostava po cijeloj BiH
Status: Na lageru Kategorija: Proizvođač: LG Kataloški broj: 24G411A-B Šifra artikla: 07040279
Karakteristike:
  • Dijagonala∶ 24"
  • Proizvodjac∶ LG
  • Garancija∶ 36 mj.
Opis
LG 24” monitor, 23.8 IPS, 19201080 (Full HD), 180 Hz, 1 ms (MPRT), Adaptive Sync.
Dodatne informacije
Dijagonala
24"