Monitor LG 21,5″ 22MP58VQ-P
LG
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
336,80 KM
Dostava po cijeloj BiH
Status: Na lageru Kategorija: Proizvođač: LG Kataloški broj: 22MP58VQ-P Šifra artikla: 07040106
Karakteristike:
  • Dijagonala∶ 22"
  • Proizvodjac∶ LG
  • Garancija∶ 36 mj.
Opis
Screen size: 21.5″
Panel Type: IPS
Aspect Ratio: 16:9
Resolution: 1920×1080
Brightness: 250cd/m2
Contrast Ratio: MEGA
Response Time (ms):5MS GTG
Viewing Angle: 178/178
72% colour gamut
Colour Depth (Num of Colours): 16,7M
INPUT: D-Sub; DVI,HDMI;
Tilt(Angle):Yes: -2o (front) ~ 20o(rear)
Set (with Stand)510,1 x 186,8 x 395,3mm
Set with Stand: 2,9Kg
VESA : ne
Dodatne informacije
Dijagonala
22"