TESLA klima TT51EX81-1832IAW
Tesla
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 1.135,45 KM Redovna cijena: 1.290,30 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Garancija∶ 36 mj.
Opis
TESLA klima TT51EX81-1832IAW; 18-ka; SMART; INVERTER; 5,1 kW; A++/A+; I FEEL; SEER 6,1; SCOP 4,0; 800 m3/h; dB(A) 27 do 53; R32; fi 6.35/12.7; 1,8 I/h; max 25 m; Više filtracija; Temp.vanjska H:0-53/G:-20 do 30; Unutra H:17 do 32/G:0 do 30 G: 3 god
Dodatne informacije
Garancija
36 mj.
Nastavite sa kupnjom
Imate 6 items u vašoj korpi
1x Monitor AOC LED 24G42E 23.8" Fast IPS Gaming; 24G4
228,40 KM
×
1x Monitor Gigabyte 27" M27UP ICE