Monitor Samsung 24” S40GDIPS, LS24D406GAUXEN
SAMSUNG
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 295,20 KM Redovna cijena: 335,45 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Dijagonala∶ 24"
  • Proizvodjac∶ SAMSUNG
  • Garancija∶ 24 mj.
Opis
Samsung monitor LS24D406GAUXEN, 1920×1080 FHD, IPS, 100Hz, 5ms, 250cd, 2xHDMI, DP, 2xUSB, Speaker, VESA 100×100, HAS, Pivot, Tilt, Swivel, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode, Boja crna
Dodatne informacije
Dijagonala
24"