Kućište LC-Power case LC-1400MI
LC Power
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
47,15 KM
Dostava po cijeloj BiH
Status: Na lageru Kategorija: Proizvođač: LC Power Kataloški broj: LC-1400MI Šifra artikla: 10070288
Karakteristike:
  • Garancija∶ 24 mj.
Opis
Case type:Mini-ITX
Motherboard:Micro-ATX, Mini-ITX(170 x 170 mm)
Drive bays 13,34cm/5.25″ external:1
Mounting options 8,89cm/3.5″ internal:1
PCI slots:4 (low profile)
*Case fans*
Included in delivery: 0
Mounting options: 1
Case top: 1x 80 mm
Audio port:HD Audio / AC97
USB 3.0 port:1
USB 2.0 port:1
Case material:metal
Case dimensions hxwxd:95 x 300 x 400 mm
Graphic cards up to: 245 mm (low profile)
CPU cooler up to:77mm