Klima TESLA TT51TP91-1832IHWT Inverter
Tesla
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 1.418,40 KM Redovna cijena: 1.611,80 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Garancija∶ 60 mj.
Opis
Inverter, R32, 5.0kW, 12000Btu, kap. hlađenja 5.1kW, kap. grijanja 5.8kW, ulazna snaga hlađenje 1260W, ulazna snaga grijanje 1330W, hladjenje A+++/grijanje A++, SEER 8.5 / SCOP 4.6, hlađenje od 15C do 53C, grijanje -25C do 30C, grijač vanj. jedinice