Klima TESLA TT26EX81-0932IAW
Tesla
Sve cijene su prikazane sa uključenim PDV-om
Akcijska cijena: 651,10 KM Redovna cijena: 739,90 KM
Akcijske cijene se ne odnose na plaćanje u ratama
Dostava po cijeloj BiH
Karakteristike:
  • Garancija∶ 36 mj.
Opis
Inverter,R32,snaga 2.5kW, kapacitet 9000Btu,hlađenja 2.6kW(940W do 3300W),grijanja 2.6kW(940W do 3360W)Energetska klasa hlađenje A++/grijanje A+,SEER 6.1 / SCOP 4.0,radni opseg temperature hlađenje od 15C do 30C,grijanja -20C do 30C,WiFi ugrađen.