“Punjač PORT za ASUS 90W; 900007-AS” je dodano u vašu košaricu.
Vidi košaricu
Filter
Prikazuje se jedan rezultat
-
12%

Računar Imel PC; ASB-3000G-8GB-240GB-NOOS
Racunar AMD Athlon 3000G, MSI Main Board Desktop A520M-A PRO, RAM 8GB DDR4, 240GB SSD, PSU Intertech 500W 120mm, PC Chassis IT-6521 Straight, No OS
Dostupno
630,40 KM Izvorna cijena bila je: 630,40 KM.554,75 KMTrenutna cijena je: 554,75 KM.
Dodaj u korpu
Imate 112 items u vašoj korpi
1x VIVAX HOME kuhinjska vaga KS-505R
×
1x Računar ARAGON 15.6" I3; 935KY480100L33
×
2x Procesor Intel CPU Desktop Core i5-11400F box; BX8
×
1x Torba ASUS ROG Zephyrus G14; 90XB07Q0-BSL000
×
1x Grafička Gigabyte 5080 AERO 16GB, GV-N5080AERO OC-
×
1x Kabl napojni, 3 pin delta
×
1x Switch Mercusys MS108GS 8-Port Gigabit
×
1x Računar Dell Pro Micro QCM1250, BTO102_QCM1250_EME
×
2x Računar Biostar Mini; MP-J4125
×
2x Genius Miš Wireless 8200S crni
×
1x Monitor 15" HP Engage 15t XGA; 67Q84AA
×
3x Zvučnik CANYON OnMove 11 IPX6 TWS 20W EQ RGB Black
×
1x Grafička MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus
×
1x Disk Synology HAT5320-4T HDD 3.5" SATA III
×
1x Monitor 31.5'' AOC C32G2ZE/BK
×
1x Memorija CORSAIR DDR5 32GB; CMH32GX5M2B6000C38
×
1x Laptop HP ProBook 14" G1iR; C86PHET
×
1x SEB Rowenta fen CV591LF0, KARL LAGERFELD
×
1x Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6232FOK
×
1x Skener EPSON WorkForce DS-900WN; B11B276401
×
1x Aparat za kafu SIEMENS TF303E01
×
2x Računar HP 290 G9 TWR PRO, 997W7ET#BED
×
1x Računar HP Pro Tower 290 G9; B70TCAT#BED
×
1x AMD Ryzen 5 5500 AM4 BOX
×
1x Cooler LC-Power LC-CC-120 RGB
×
1x Univerzalni nosač za projektore Reflecta TAPA
×
2x Univerzalni nosač za projektore Reflecta TAPA
×
1x Marvel VS Capcom Infinite /PS4
×
2x Monitor Gigabyte Gaming 27" SS IPS, M27Q2 ICE
×
1x Frižider VIVAX HOME CF-259ELF W
×
1x DJI Osmo Action 5 Pro Ad Combo; CP.OS.00000350.02
×
1x Monitor Lenovo QD-OLED 27Q-10 27" QHD; 67E1GAC1EU
×
1x Laptop HP OmniBook X Flip 14" 14-FM0023; B5UJ2UA